Καλωσήλθατε στη σχολική μας ιστοσελίδα!

Στον ιστότοπο μας θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας.

Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Στο αρχικό Μενού κάτω από το Σχολείο μας μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο Σχολείο μας, κανονισμούς λειτουργίας, το σχέδιο δράσης και τις εγκαταστάσεις του Σχολείου μας.

Νέα-Ανακοινώσεις

ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & Δ.Β.Μ.
Μακράς Στοάς 15 (2ος Όροφος)
ΤΗΛ: 2144053400- 2144053398- 2144053399
e-mail:ant.paideias@piraeus.gov.gr

Αγαπητοί/τες Διευθυντές/ντριες,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για μια πολύ ενδιαφέρουσα Ημερίδα που συνδιοργανώνει ο ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ και η ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ Β΄ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ την Τρίτη  23/04/2024 και ώρα 18.30-20.30 με θέμα την προστασία των παιδιών και των εφήβων στο διαδίκτυο.
Παρακαλούμε όπως ενημερώσετε αν είναι εφικτό την Σχολική Κοινότητα (Εκπαιδευτικοί, Γονείς , Μαθητές).

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Με εκτίμηση,
Η Αντιδήμαρχος Παιδείας @ Δ.Β.Μ